В Скайпарку готують подарунок переселенцям на День Соборності

На День Соборності України в “Скайпарку” роблять пано в техніці кінусайга з українською символікою. Потім картину подарують громадській організації переселенців.

Сьогодні біля ескалатору в торговельно-розважальному центі Sky Park проходе акція «Соборна. Вільна. Неподільна. Моя Україна!» на честь Дня Соборності. Тут створюють пано в японській техніці кінусайга, іншими словами печворк без голки. На шматку листового пінопласту роблять надрізи, куди потім засовують кольорову тканину. На картині вже вимальовується українська символіка: прапор, герб, грона калини, журавель.

Ініціаторами проекту виступила громадська організація “Платформа розвитку особистості” в рамках Всеукраїнської профілактичної акції “Відповідальність починається з мене!”.

- Таким чином ми демонструємо свою національність, патріотизм, виховання, - каже керівник організації Микола Кобися. - Попри те, що в нас відбувається, показуємо духом, силою, терпінням, наснагою, що ми є об’єднаним народом, що всі ми - українці.

Запропонувала створити пано в техніці кінусайга вінницький дизайнер одягу Катерина Заболотна, яка чотири роки займається цим видом мистецтва.  

-Такого масштабу картину робимо вперше, - каже Катерина. - Ескізів немає. Це все малювалося і придумувалося по ходу. Берете пилочку для нігтів і заштовхуєте тканину в розріз. Але тканину обов’язково потрібно тримати пальцем по центру, щоб її не перетягнути.

Близько третьої години залучаться до виготовлення  колажу представники влади та громадської організації “Спільна справа”, координатору якої і подарують картину в знак єдності.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать