Чи підтримають вінницькі провайдери всеукраїнську акцію відключення інтернету?

У лютому українські провайдери обіцяють тричі відключити інтернет. Організатори та учасники акції зазначили, що таким чином вони протестують проти монополізації ринку, - пише InternetUA.

Журналіст Перших новин Вінниці поспілкувався з місцевими інтернет провайдерами та дізнався чи долучатимуться вони до всеукраїнської акції протесту.

Представник ТРК «ЕВЕРЕСТ» відмовився коментувати ситуацію.

Директор «VINFAST» Олександр розповів, що не розуміє мету проведення даного заходу.

- Вперше чую про подібну акцію протесту, - розповів чоловік. – Не розумію про яку монополію йдеться, якщо на ринку представлено безліч пропозицій. Наша компанія не підтримуватиме подібну акцію.

У колл-центрах КТК «Веко, «Домашній телеком» та «Інтертелеком» для отримання інформації, журналісту запропонували надіслати інформаційний запит. У колл-центрі провайдера «ВОЛЯ»  зазначили, що не мають подібної інформації.

Організатори повідомили, що інтернет відключатимуть 3, 11 та 20 лютого. Наразі до акції долучились інтернет-провайдери з Сум, Чернігова, Дніпропетровська та Маріуполя.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов