На Вінниччині «заморозили» будівництво 8 об’єктів програми «Доступне житло»

У 2015 році вінничани оформлили 180 кредитів за програмою «Доступне житло», і майже стільки ж за програмою «Власний дім». Про це під час звіту  про виконану роботу повідомив голова «Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин. Та попри збільшення фінансування проектів на 2016 рік, на території міста Вінниці знаходиться вісім «заморожених» об’єктів будівництва. Коли їх добудують – невідомо.

До того ж не усі райони області охоче користуються цими регіональними програмами. «Відмовились від реалізації цих програм: Піщанський, Немирівський, Теплицький райони», – розповів Бабошин.

Голова фонду зазначив, що фінансування програм «Власний дім», «Доступне житло», «Підвищення енергоефективності та зменшення споживання ресурсів», «Програма розвитку особистих селянських та фермерських господарств» збільшено у 2016 році. 
 

Для довідки:
«Власний дім»
Програма, що надає змогу будівництва житла за рахунок кредиту під 3% річних. Перший внесок – відсутній. Кредит видається строком до 15 років. Головна умова цієї програми – людина має проживати в селі, бути працевлаштованою та не мати власного житла (Як людина може проживати в селі і не мати власного житла – невідомо). Скористатись нею можуть і жителі райцентрів. Щоб це реалізувати, потрібно займатись обслуговуванням села.
«Доступне житло»
Регіональна програма, що дозволяє проводити будівництво житла, за рахунок кредиту під 3% річних. Перший внесок – 30% від загальної вартості. 60% коштів надають громадяни, а 40% - фонд. Строк кредитування – 15 років.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов