За два роки Вінниччина зекономила більше 13 мільйонів кубів газу на загальну суму більше 108 мільйонів гривень

Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури ОДА Сергій Волков, під час апаратної наради 25 січня, що проходила під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка.

Під час виступу Сергій Волков більш детально зупинився на завданнях в галузі енергозбереження та підвищення енергоефективності, а саме на реалізації обласної Програми енергозбереження для населення та об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Вінницької області на 2015-2019 роки. Станом на 1 січня 2016 року компенсацію з обласного бюджету надано по 2676 кредитах для населення та 3-х кредитах для ОСББ на загальну суму 1 млн. 56 тис. грн. Реалізація Програми здійснюється згідно договорів про співробітництво між Департаментом та двома державними банками, а саме: АТ «Ощадбанк» та ПАТ АБ «Укргазбанк».

Але, як відмітив посадовець, на цьому область не зупинилася і відповідно до доручення голови облдержадміністрації райдержадміністраціям та міськвиконкомам міст обласного значення запропоновано розробити аналогічні місцеві програми енергозбереження. Станом на 19 січня 2016 року тільки у Піщанському районі та м. Вінниця дані програми були розроблені та вступили в дію. 

Наразі активізована робота щодо прийняття відповідних місцевих програм у Бершадському, Вінницькому, Гайсинському, Жмеринському, Іллінецькому, Калинівському, Погребищенському, Тульчинському, Чернівецькому районах, а також містах Ладижин та Жмеринка.

За словами Сергія Волкова в області продовжена робота згідно Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області. Як результат, протягом минулого року було переведено 75 котелень бюджетної сфери, тривають роботи ще на 48 котельнях, залучено фінансування у розмірі 40 млн. грн., щорічне скорочення природного газу складає 1,4 млн. м. куб. Враховуючи тариф для бюджетних організацій, який складає 7920 грн. з ПДВ за 1тис.м.куб. , вартість зекономленого газу складає 11,1 млн.грн. 

«Починаючи з 2013 року було переведено на альтернативні види палива близько 270 котелень, що дало можливість скоротити щорічне споживання природного газу бюджетними закладами області за два роки на 13,7 млн.м.куб. або 108,5 млн.грн (тариф 7920грн/тис.м.куб.)» - наголосив керівник Департаменту.

«Згідно державної програми, яка діє з 2014 року і передбачає компенсацію суми тіла кредиту, отриманого на заходи з енергозбереження, в області з початку дії державної програми видано 3834 кредити для фізичних осіб та 8 кредитів для ОСББ на загальну суму 70 млн. 542 тис. грн. Таким чином, враховуючи позитивну динаміку видачі «теплих» кредитів, в області буде продовжена робота згідно Програми енергозбереження, на фінансування якої у 2016 році необхідно залучити кошти у розмірі 2 млн. грн» - резюмував Сергій Волков.

0.15A2!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

8.27CA!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов