На Вінниччині ВНЗ повинні відновити військові кафедри

В рамках Рекомендацій парламентських слухань «Про військово-медичну доктрину України» у всіх вузах Вінниччини планують відновити військові кафедри. Щоправда, виші з цим не поспішають.

Про це зазначив 25 січня начальник управління організації заходів цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами і оборонної роботи Департаменту цивільного захисту ОДА Юрій Мельник.

Серед ВНЗ області військова кафедра розпочала роботу лише в Аграрному університеті, у Медичному коледжі ім. Заболотного готують військових фельдшерів. Натомість Вінницький медуніверситет не прийняв рішення про створення такої кафедри.

«Все залежить від керівника навчального закладу. Раніше говорили: хто такий військовий медик? Ні військовий, ні медик. Сьогодні, ми бачимо, що військова підготовка вкрай необхідна всім. Лікар має знати, як діяти в екстремальній ситуації. Адже дуже часто ми втрачаємо бійців саме через неправильно чи невчасно надану медичну допомогу», - розповів Ю.Мельник.

2016-01-25melnyk_lesyk2.JPG
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов