У Вінниці поляки та українці поговорять про бої під Крутами та Задвір'ям

У Вінниці в рамках Польсько-української дискусійної платформи Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці та громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» влаштовують дискусію про бої під Крутами і Задвір'ям.

Польсько-українська дискусійна платформа – це спільний проект Генерального консульства Республіки Польщі у Вінниці та громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України.

В рамках цієї програми 28 січня о 18.00 в приміщенні галереї «ІнтерШик» відбудеться зутріч, під час якої будуть обговорені причини, перебіг та наслідки битв під Крутами та Задвір'ям. Під час зустрічі заступник завідувача кафедри історичного факультету КНУ ім.Т.Шевченка Андрій Руккас доповість про фактологію битв. А вінницький історик, голова ГО «Спільнота «Історія Вінниці» Олександр Федоришен розповість про невідомі широкому загалу сторінки біографії видатного вченого, автора праці «Вінниця в XIV-XVII століттях», очільника Кабінету виучування Поділля Валентина Отамановського та про його роль в бою під Крутами. І на завершення голова ГО «Кресов'яци» Юрій Войціцький узагальнить значення Крут і Задвір'я у патріотичному вихованні української та польської молоді. Окрім того, Ю.Войціцький розповість про трактування, міфологізацію та аналогію поміж двома битвами.

Додамо, що 26 січня о 15.00 у Книгарні «Є» відбудеться презентація Вінницького історичного товариства. Це новий спільний проект спільноти «Історія Вінниці»Олександра Федоришена та Краєзнавчого товариства «Поділля» Юрія Легуна. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов