Чемпіонат з тхеквондо: мудрість, смачна їжа та високі технології

Вінницька команда з тхеквондо тільки повернулася з Болгарії, де проводилися міжнародні збори з тхеквондо. На зборах приймали участь 140 спортсменів з 10 країн. Своїми враженнями поділилася ініціатор поїздки - засновник спортивного центру «Сенсей» Аліна Новинюк та її підопічні: Ярослав Карпенко та Вікторія Невесенко. Вони посіли призові місця!

Протягом восьми днів наші спортсмени з тхеквондо старанно тренувалися та на заключних змаганнях посіли призові місця. Команду України представляли спортсмени з Дніпропетровської, Вінницької та Івано-Франківської областей. З Вінниці на збори відправилися 11-річна Вікторія Невесенко та 12-річний Ярослав Карпенко. Вони отримали срібну та бронзову медалі.

Міжнародні збори дули дуже насиченими. Тренували чемпіони Європи, призери світу. Команди приїхали з Болгарії, Греції, Сербії, Македонії, Росії, Литви, ОАЕ, Білорусії, Молдови та України. Перше тренування починалося в 7.00, решта тренувань проводилися протягом дня аж до самого вечора. По перервах – басейн та відпочинок. Годували дуже смачно: на шведському столі були страви для найбільш привередливих їдоків.

«Спочатку ми тренувалися та відпрацьовували техніку. Потім відбувся турнір, - розказує 12-річний Ярослав Карпенко. – Я змагався зі спортсменами з Болгарії та Арабських Еміратів та посів треті місця. Там були сильні суперники. В них була висока техніка бою. Бувало, що ми навіть не знали деякі прийоми».

Тхеквондо побудоване на бою ногами, розказують спортсмени. В цьому його складність та привабливість. Адже ногою важче вдарити та захиститися, ніж рукою. Тренування націлені на те, щоб розвинути швидкість та хльосткість ударів ногами. Як кажуть тхеквондисти, щоб ноги «літали».

Чемпіонат з тхеквондо: мудріст
Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов