Ударний сервіс. Приїхав на діагностику авто - отримав по голові

Приїхав продіагностувати авто, а отримав по голові. Так каже про візит до компанії “Беркут-Транс” 63-річний вінничанин. Той, кого він звинувачує, на 35 років молодший і все заперечує.

- Охоронці на КПП пропустили батька з його другом і сказали пройти у бокс, де були механіки та електрики, - говорить Артур, син побитого Миколи Козака. - У боксі знаходився також цей Яровий. Він почав кричати, щоб батько вийшов з території. Той відповів, що він прийшов не до нього додому, а на фірму за послугою. Тоді Яровий намагався силоміць вивести батька. А потім 4-5 разів ударив в обличчя, голову та груди.

Артур Козак - син побитого

Після бійки 63-річний чоловіку викликали швидкую. Він потрапив до лікарні - у нейрохірургічне відділення другої міської.

Це сталося 14 січня. До офісу “Беркут-Транс” на вулиці Зулінського (раніше Тарнагородська) він приїхав, щоб провести компьютерну діагностику вантажівки  MAN.  Послуги СТО компанія надає побічно, основна діяльність  "Беркут-Транс" - міжнародні перевезення вантажів.

- Я навіть не пам'ятаю, як мене у лікарню привезли. Від тих ударів я втратив свідомість, - каже Микола Козак, сидячі на лікарняному ліжку.

Лікар, який лікує Миколу каже, що у пацієнта стан зараз стабільний, але подробиць не розкриває, посилаючись на медичну таємницю.

Владислав Яровий, 28-річний чоловік, якого пан Микола звинувачує у свому побиті  все заперечує. У розмові по телефону з журналістом “20хвилин” сказав, що нікого не бив.

- Не знаю, що це вам таке розказали, - говорить він. - Може комусь немає чим зайнятись.

Слідчий поліції Олег Пахолюк, який веде справу про побиття на території  “Беркут-Трансу” підвтердив і те, що Козак написав заяву, і те, що Яровий все заперечує.

- Він написав, що тілесних ушкоджень не наносив, - каже слідчий. - Зараз потерпілий знаходиться у лікарні. Коли він долікується, буде призначена додаткова судово-медична експертиза, будуть допитані свідки і за результатами цього буде прийняте рішення.

Зв'язатися з керівництвом “Беркут-Трансу” не вдалося. Дівчина, яка підняла слухавку за номером, вказаним на сайті компанії, сказала, що передасть номер журналіста керівництву, але ніхто так і не передзвонив. За номером, що дав Артур Козак (наче особистий директора фірми Сергія Слободяна) ніхто не відповідав взагалі.

Редакція “20хвилин” готова опублікувати версію “Беркут-Трансу”, як тільки вони зв'яжуться з журналістом.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов