• Головна
  • Нонік поміняв начальників міліції у трьох районах Вінниччини
15:43, 20 січня 2012 р.

Нонік поміняв начальників міліції у трьох районах Вінниччини

У Іллінецькому, Томашпільському та Чечельницькому районах Вінницької області змінились керівники райвідділів міліції.

Про це під час колегії Управління Міністерства внутрішніх справ у Вінницькій області повідомив начальник обласної міліції, генерал-майор Валерій Нонік

Зокрема, в останні дні минулого року призначено начальниками Чечельницького РВ підполковника міліції Василя Побережнюка та Іллінецького РВ підполковника міліції Володимира Гомон. Тимчасове виконання обов’язків начальника Томашпільського РВ покладено на полковника міліції Сергія Мельника.

Валерій Нонік під час колегії звернув увагу керівників вінницької міліції на те, що проведення навчань у системі службової та професійної підготовки повинне перебувати на особистому контролі кожного керівника. Для підвищення кваліфікації працівників міліції буде відновлена «школа професійної майстерності», для цього на Вінниччині є навчальна база, одна з найкращих в державі.

Крім того, начальник УМВС області наголосив на неприпустимості ігнорування права громадянина на звернення до органів внутрішніх справ щодо протиправних дій стосовно нього.

- Не намагайтеся позбутися людей, які звертаються до вас зі своїми бідами. Забезпечте 100 відсоткову реєстрацію всіх без винятку заяв, - зазначив Валерій Нонік. - Потрібно змінити ставлення до потерпілого. Він має залишити підрозділ міліції із впевненістю, що його проблеми будуть вирішенні. На будь-яке звернення громадянина має слідувати відповідне реагування з належним ефектом. Або запобігти правопорушення, або припинити його. У випадку його скоєння забезпечити розкриття та відшкодування збитків.

В ході колегії керівник УМВС області наголосив на пріоритетах в роботі міліції - виявленні та припиненні правопорушень та злочинів у бюджетній сфері, протидії корупції та боротьбі з хабарництвом.

Валерій Нонік підкреслив, що міліція у своїй роботі відкрита, знаходиться поза політикою і керується тільки законом.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...