У Вінниці відкрилася виставка Олександра Пелешка

У Світлиці ОЦНТ відкрилась  персональна виставка Олександра Пелешка «Художник і час», присвячена 60-річному ювілею від дня народження художника. 

В експозиції представлені кращі роботи різних років творчості митця, виконаних в техніках гратографії, акварельного живопису, енкаустики та у авторських техніках.

У них потужно звучать теми героїчної доби українського народу, народних звичаїв-обрядів та творів Т.Г. Шевченка.
Це вже друга персональна виставка Пелешка, представлена у нашій Світлиці. 

Олександр Петрович Пелешко – художник-графік, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, народився 1 лютого 1956 року в м.Тульчині Вінницької області. Здобув освіту у Львівському поліграфічному інституті імені Івана Федорова на відділі книжкової графіки. Працював художником у Тульчинському та Ямпільського районних будинках культури, викладав образотворче мистецтво. А нині викладає спеціальні дисципліни – архітектуру, графіку, малюнок і композицію – у Вінницькому коледжі будівництва і архітектури КНУБА.

Художник має багату творчу біографію. За його дизайнерською розробкою оформлено Ямпільський краєзнавчий музей та Музей образотворчого мистецтва. Співпрацюючи з видавництвом «Веселка»,  ілюстрував дитячі книжки «Різдвяна ніч», «Скажу на вушко», «Таємничий подарунок» та інші. В даний час працює над ілюструванням історичної повісті українського письменника М. Старицького «Облога Буші».

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов