Чому у рахунках за газ за грудень багато вінничан побачили «заборгованість»?

Впродовж останніх дніх до ТОВ «Вінницягаз Збут» звернулося чимало вінничан із проханням дати роз’яснення, чому в рахунках за газ за грудень вони отримали суми до сплати, більші за їх фактичне споживання газу.

Аби заспокоїти споживачів та скоординувати їх подальші дії з газопостачальною компанією, ТОВ «Вінницягаз Збут» пояснює:

- якщо споживач отримав рахунок, у якому вказані розрахункові, а не фактичні обсяги спожитого природного газу, це означає, що газорозподільне підприємство не отримало вчасно фактичні показання лічильника газу такого споживача!

«Ми просимо споживачів не панікувати, якщо в рахунку за спожитий природний газ, направленому із заявою – приєднанням, вказано до сплати суму та обсяг спожитого газу, з якими споживач не згоден. При вчасній подачі показань газопостачальнику за поточний розрахунковий період в автоматизованому режимі буде проведено коригування, і вже наступному місяці такої проблеми не виникатиме», - звертає увагу споживачів директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

Розрахунковим періодом вважається календарний місяць, То ж якщо споживач взагалі не передав показання газорозподільному підприємству або передав їх невчасно, наприклад, 20 числа, а до кінця місяця залишається 10 або 11 днів, протягом яких споживач продовжує користуватися газом, обсяг споживання газу в такому випадку розраховується на рівні планового місячного об’єму. Тобто, до фактичних показань за 20 днів донараховується споживання до кінця місяця або платіж розраховується  на рівні планового обсягу споживання за повний місяць.

У зв’язку з цим, ТОВ «Вінницягаз Збут» нагадує усім споживачам у Вінницькій області про необхідність щомісячної передачі фактичних показань лічильників. Найкраще знімати показання лічильника та передавати їх газопостачальній компанії в період з 1 по 5 число щомісяця. Це є запорукою того, що в квитанції споживачеві будуть нараховані до сплати фактично спожиті обсяги газу, а не розрахункові. Право здійснювати формування рахунків на рівні планового місячного об`єму газорозподільному підприємству надає Кодекс газорозподільних систем, який набрав чинності 27.11.2015 р. В Кодексі зазначено, що у разі не отримання газорозподільним підприємством від споживача фактичних даних до 6-го числа, обсяг споживання газу визначається на рівні планового місячного об’єму споживання на відповідний період, що розраховується, виходячи з групи споживання побутового споживача. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов