У Вінницькій області за 8 років зникло 155 шкіл. Закривати загальноосвітні навчальні заклади більше не планують

У 2016 році на Вінниччині завершився масштабний процес оптимізації шкіл. За 8 років в області закрили 155 загальноосвітніх заклади.

Про це 26 січня розповів директор Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк.

За його словами, найближчим часом скорочувати кількість ЗОШ не планують.

«Та оптимізація, яка у нас відбулася протягом 2012, 2013 і частково 2014 років вона фактично сформувала більш-менш нормальну мережу навчальних закладів. У 2013 році закрили 51 школу. Це був найбільший пік.

Зараз у нас функціонує 881 загальноосвітня школа, а 8 років тому їх було 1036», - зазначив заступник голови Вінницької ОДА.

У 2015 році в регіоні зникло лише 7 навчальних закладів і це, на думку І.Івасюка, природній процес, адже, порівняно з іншими областями, Вінниччина має найбільшу наповнюваність класів та стабільну кількість учнів.

«Є області, де це дуже гостра проблема, наприклад, Чернігівщина. Там є школа, директор, є учні, а класів нема – всі на індивідуальному навчанні. Ми теж цю проблему мали 5 років тому», - додав керівник департаменту освіти.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов