Харчування для молодших школярів на Вінниччині збережено

У Вінницькій області, попри скасування фінансування харчування для учнів 1-4 класів з держбюджету, діти продовжують отримувати обіди. Також харчування отримують діти  з незахищених категорій. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

«Закон дозволяє використати кошти, які не були витрачені в рамках освітньої субвенції попереднього року, на розвиток навчальних закладів. Такі залишки у нас є фактично по всіх районах, тож їх можна використати на харчування», – сказав Ігор Івасюк.

За його словами, багато районів вживають заходів щодо здешевлення харчування, заключаючи інвестугоди з підприємцями, які безкоштовно надають, наприклад, хліб, молоко, городину.

«Нині в області не спостерігається критичної ситуації у цьому питанні, адже за рахунок бюджетної децентралізації фінансові надходження територіальним громадам зросли суттєво. Тож харчування здійснюватиметься і за рахунок місцевих скарбниць. До того ж, влітку харчування дітей не відбувається. За цей час можна провести сесії, подивитися які є надходження в бюджети, і за рахунок їх перевиконання можна забезпечити харчування дітям», – розповів посадовець.

Він навів приклад Вінниці, де харчування школярів профінансували до кінця навчального року. Також виділили гроші на харчування дітей під час роботи пришкільних таборів влітку.

Нині в середньому на Вінниччині на одну дитину в тиждень виділяється 42 гривні – для вихованців шкіл та інтернатів, та 45 – для учнів професійно-технічних навчальних закладів. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов