В обласному бюджеті на шкільні автобуси закладено 36 млн грн

Цьогоріч у кошторисі департаменту освіти і науки облдержадміністрації закладено 36 млн грн на придбання шкільних автобусів. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, передає коресподент УНН-Центр.

"Аби закрити питання підвезення до місця роботи та навчання вчителів та учнів в області, потрібно ще 97 шкільних автобусів. Цьогоріч плануємо зрушити з місця вирішення цієї проблематики і передбачили в кошторисі департаменту освіти і науки облдержадміністрації 36 млн грн на придбання автобусів. Під час чергової сесії, яка запланована на 11 лютого, ці кошти будуть перерозподілені між районами. Однак є одна умова, фінансування 50 на 50. Тобто до цих 36 млн грн місцеві бюджети мають додати стільки ж. Ми попередньо спілкувалися із кожним районом, які задекларували готовність знайти додаткові видатки, щоб купити 1-3 автобуси", - зауважив І.Івасюк.

Посадовець додав, що в середньому за цим механізмом у 2016 році закуплять не менше 70 шкільних автобусів.

"Це не вирішить повністю питання шкільних автобусів, але суттєво покращить ситуацію",- наголосив І.Івасюк.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать