Хірургічний корпус вінницької «пироговки» завершать, якщо спонсори дадуть гроші

У Вінниці на завершення та введення в експлуатацію хірургічного корпусу обласної клінічної лікарні ім. М.І.Пирогова потрібно 260 млн.грн.

Цю суму обласна рада розділить з приватним партнером, запевнив заступник голови Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк. За його словами, з обласного бюджету виділять 40 млн.грн. на хірургічне відділення і 32 млн.грн. на ремонт інших корпусів обласної лікарні.

І.Івасюк наголосив, що з нагоди відзначення 100-ліття лікарні ім.Пирогова, цей медзаклад у 2016 році є пріоритетною статтею видатків обласного бюджету. На завершення будівельних робіт та придбання медичного обладнання для хірургічного корпусу обласної лікарні потрібно 260 млн.грн. Ігор Дмитрович повідомив, для того, щоб завершити хірургічне відділення, буде укладений договір з приватним партнером.

- Частину обладнання вже завезено, частину закуплять наші партнери. Ви ж бачили біля лікарні Пирогова є дуже багато приватних клінік, які надають послуги, переважно діагностичні. Ми встановимо з кимось державно-приватні партнерські стосунки. Це буде на таких правах. Можливо, в результаті якісь послуги будуть надаватися платно. Але будьмо відверті - зараз більшість медичних послуг не є безкоштовними, і отримані кошти направляються невідомо куди. Ми легалізуємо платні медичні послуги в хірургічному відділенні і частина грошей буде йти в обласний бюджет, - сказав І.Івасюк.

Він додав, що наразі вже тривають переговори з однією з вінницьких приватних клінік. Із ким саме, Івасюк не сказав, - каже: остерігається ненароком зірвати угоду. Будівельні роботи та завезення обладнання в хірургічне відділення заплановані на травень-грудень поточного року. Тож наприкінці 2016 року відділення буде відкрито для відвідувачів, пообіцяли в ОДА. 

Також з обласного бюджету виділять 32 млн.грн. на реконструкцію та ремонт старих корпусів лікарні ім. М.І.Пирогова. Івасюк повідомив, що будуть відремонтовані фасади і покрівлі 15-ти корпусів, гараж, майстерні, насосне приміщення, МТЗ, метрологія, надвірної вбиральні, а також ліфти в корпусах №14 та 17. Проведення ремонтних та будівельних робіт заплановано на березень-листопад поточного року.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов