На Вінниччині 70 майбутніх контрактників відправились на бойовий вишкіл

На Вінниччині відбулася чергова відправка у 184-ий військовий навчальний центр вінничан, які виявили бажання укласти контракт для проходження військової служби. Серед 70 майбутніх воїнів–контрактників - шість жінок. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомили в прес-службі Вінницького обласного військового комісаріату.

Перед відправкою бійців на навчання у Вінницькому обласному військовому комісаріаті провели тестування на предмет професійної придатності, роз’яснили основні права військовослужбовців та членів їх сімей відповідно до Закону України "Про соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей", доведено до військових їхні права та пільги.

"Сьогодні держава на чолі з Верховним головнокомандувачем ЗСУ Петром Порошенком робить все, щоб підвищити престиж військової служби, зробити Збройні Сили України боєздатними, готовими дати гідну відсіч ворогам. Крім того, щоб воїни та їх сім’ї відчували себе соціально захищеними. Доказом цього є збільшення грошового забезпечення військовослужбовцям, надання їм відповідних пільг та соціальних гарантій", - зауважив т.в.о. військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату, підполковник Михайло Дзигаленко.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов