На Вінниччині цьогоріч відкриють 8 амбулаторій і куплять пересувний мамограф

У 2016 році на Вінниччині за гроші обласного бюджету планують відкрити 8 амбулаторій, відремонтувати Вінницьку обласну дитячу клінічну лікарню та відділення легеневого туберкульозу ВОСТМО «Фтизіатрія», а також купити мамограф. Про це повідомив заступник Вінницької ОДА Ігор Івасюк.

В 2016 році, щоб відкрити на Вінниччині 8 амбулаторій загальної практики сімейної медицини з обласного бюджету виділять 2,6 млн. грн. Також планується продовжити роботи з реконструкції та ремонту лікарських установ на Вінниччині. І.Івасюк повідомив, що рахунок обласного бюджету в 2015 році було відремонтовано 36 амбулаторій сімейного типу та 43 фельдшерсько-акушерських пункти, на це було витрачено 9,9 млн. грн.

У 2015 році почали ремонт Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні: почали капремонт операційного блоку, витративши 1 млн.грн. обласних коштів. В 2016 році заплановано завершити ремонт операційного блоку, для цього з обласного бюджету виділять 2 млн. 320 тис.грн. Окрім того на реконструкцію і добудову адміністративно-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні планується витратити 1 млн. грн.

Заступник Вінницької ОДА повідомив, що в 2015 році була здійснена реконструкція приміщень відділення легеневого туберкульозу для дорослих №2 Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання  «Фтизіатрія», на це було витрачено 7 млн. 77 тис.грн. З цих грошей 6 млн. 152 тис.грн. надійшло з державного фонду регіонального розвитку і 615 тис.грн. - з обласного бюджету. В 2016 році планується повністю відремонтувати це відділення.

- Це не тільки поліпшить умови для хворих та персоналу, а й знизить ризик внутрішньолікарняного туберкульозу та професійної захворюваності на туберкульоз, - сказав І.Івасюк.

Також в 2016 році для Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру планують закупити пересувний цифровий мамограф, на це з обласного бюджету виділять близько 3,5 млн.грн.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов