Уроки на дивані: як не запустити навчання на карантині

У вінницьких школах вже третій тиждень зачинені двері. «Грипозні» канікули ризикують порушити навчальний процес школярам та позбавити навесні суботніх вихідних. Щоб залишити час на розваги, коли потепліє, редакція 20minut.ua пропонує повчитись на дивані просто зараз.

Вінницькі вчителі фізико-математичної гімназії №17 розробили інтерактивний інтернет-ресурс , де можна дистанційно слухати лекції та "наздоганяти" програму.

Сайт наповнюється уроками з базових  предметів  за діючими шкільними програмами. Користуватись системою може будь-який учень, для цього потрібно пройти нескладну систему реєстрації. Після реєстрації можна обрати матеріал для вивчення. Статистика його  проходження буде доступною та збереженою в системі.  В онлайн-режимі консультації надають вчителі, що виклали урок.

Випускникам, яких через півроку чекає іспит ЗНО, стане в нагоді україномовний освітній ресурс Prometheus. З  1 лютого на сайті стартуватимуть масові безкоштовні онлайн-курси з підготовки до успішного складання ЗНО з математики, фізики та хімії, української мови та літератури, історії та англійської мови. Курси складаються з ілюстрованих відеолекцій, інтерактивних завдань і форуму, на якому слухачі можуть спілкуватися з викладачами.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов