На Вінниччині запустять єдину диспетчерську службу екстреної допомоги

Щоб осучаснити службу екстреної медичної допомоги та створити єдину диспетчерську службу, на Вінниччині витратили 130 млн.грн.

Торік на модернізацію служби екстреної медичної допомоги було витрачено близько 130 млн.грн. Про це повідомив заступник голови Вінницької облдержадміністрації Ігор Івасюк. За ці гроші закуплена нова техніка для швидкої медичної допомоги у районах.

Лише на обладнання нової диспетчерської служби з державного бюджету область отримала 10 млн.грн., а з обласного було виділено ще 7 млн.грн. Для запуску цієї служби був украдений договір з ПАТ «Укртелеком», що дасть можливість медикам більш оперативно реагувати на виклики громадян, запевняють в ОДА. Наразі встановлюється і тестується обладнання, а запрацює система в березні поточного року.

- В 2016 році буде запущена диспетчерська. В січні 2016 року заплановано підключення SIP-каналів зв’язку від ПАТ «Укртелеком», що дасть можливість почати тестування системи. Я вважаю, що це серйозний прогрес. Цеповністю перехід на електронну базу, - сказав І.Івасюк.

Він пояснив, що модернізація забезпечить більш якісні послуги громадянам. Наприклад, коли хворий на «швидкій» прибуде до лікарні, там вже будуть відомості про його стан та перші результати діагностики, яку здійснили медики екстреної допомоги. 

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов