Запис в трудовій не означає нарахування стажу. Вінничан закликають «перевіряти» своїх роботодавців

Легалізація заробітної палати – «болюче» питання як для Вінниччини, так і України загалом. За оцінками Міжнародної організації праці 9% зайнятого населення держави працює «в тіні». Проте, як виявилося, наявність трудової книжки не завжди гарантує нарахування стажу і пенсійних виплат.

Про це 27 січня начальник ГУ Пенсійного фонду України у Вінницькій області Олена Корчака.

За її словами, працівник повинен час від часу контролювати свого роботодавця, інакше, може залишитися ні з чим.

«До мене звернувся чоловік. Він останні 6 років працював водієм. Приніс трудову книжку, щоб оформити виплати, а виявилося, що записи в документі нічого не значать. Вінничанин завжди працював на одному автобусі, але власник його кілька разів змінювався. Всі перевізники вписували місце роботи у трудову книжку, ставили печатки, але не платили державі визначені кошти за працівника.

У щомісячній звітності про роботу цього чоловіка водієм автобуса і мови не було.

До кого він вже тільки не звертався… Недобросовісних перевізників ми вже не знайдемо, а людина 6 років працювала «впусту», - зазначила посадовець.

Перевірити, чи вносить вас у звітність роботодавець, можна кількома шляхами: на сайті Пенсійного Фонду або безпосередньо в приміщенні територіального управління. Для цього знадобиться паспорт та номер ідентифікаційного коду. Процедура займе всього кілька хвилин.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов