Вінницька міська рада приховує публічну інформацію від вінничан

Міський бюджет Вінниці складається з коштів кожного громадянина Вінниці, тому що він формується з податків громадян. Кожен вінничанин має повне право знати скільки і нащо витрачаються коштів з міського бюджету.

На офіційному сайті Вінницької міської ради рішення сесії часто публікують, приховуючи публічну інформацію про людей, які отримали у розпорядження бюджетні кошти чи комунальне майно, посилаючись на конфіденційність даних. Замість імен та прізвищ цих людей вказано, як у судових рішеннях: ...Особа1, Особа2..., що є порушенням закону.

Згідно з частиною 1 статті 6 Закону України "Про інформацію" обов'язком суб'єктів владних повноважень є інформування громадськості та засобів масової інформації про свою діяльність і прийняті рішення.

Яскравий приклад такої ситуації ми описали раніше.

– Це є грубе порушення чинного законодавства. Я таке ніде більше не зустрічала. Відповідно до частини 5 статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно, – каже медіа юрист Людмила Панкратова.

Небайдужі вінничани написали електронну петицію, щоб на сайті Вінницької міської ради відкрили доступ до публічної інформації.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов