Вінницька міська рада приховує публічну інформацію від вінничан

Міський бюджет Вінниці складається з коштів кожного громадянина Вінниці, тому що він формується з податків громадян. Кожен вінничанин має повне право знати скільки і нащо витрачаються коштів з міського бюджету.

На офіційному сайті Вінницької міської ради рішення сесії часто публікують, приховуючи публічну інформацію про людей, які отримали у розпорядження бюджетні кошти чи комунальне майно, посилаючись на конфіденційність даних. Замість імен та прізвищ цих людей вказано, як у судових рішеннях: ...Особа1, Особа2..., що є порушенням закону.

Згідно з частиною 1 статті 6 Закону України "Про інформацію" обов'язком суб'єктів владних повноважень є інформування громадськості та засобів масової інформації про свою діяльність і прийняті рішення.

Яскравий приклад такої ситуації ми описали раніше.

– Це є грубе порушення чинного законодавства. Я таке ніде більше не зустрічала. Відповідно до частини 5 статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно, – каже медіа юрист Людмила Панкратова.

Небайдужі вінничани написали електронну петицію, щоб на сайті Вінницької міської ради відкрили доступ до публічної інформації.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать