Кожен четвертий кілограм українського цукру вироблено на Вінниччині - М.Неїлик

Кожен четвертий кілограм цукру в Україні з цьогорічного урожаю вироблено на Вінниччині. Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту УНН-Центр повідомив директор департаменту агропромислового комплексу облдержадміністрації Микола Неїлик.

"У 2015 році на Вінниччині працювало шість цукрових заводів, які виробили 315 тис. тонн цукру. Водночас для продовольчої безпеки області потрібно 70 тис. тонн цукру. Цьогоріч у регіоні прогнозується посіяти 48,7 тис. га цукрових буряків. Це на 3,1 тис. га менше, ніж у минулому році. Цукрова галузь дуже високозатратна і не всім аграріям вона під силу. Переконаний, що має бути державна підтримка для вирощування культур, які вимагають високих затрат, серед них і цукрові буряки. Ми розуміємо, що в країні немає коштів, але якщо б через банківську систему була можливість отримання довгострокових кредитів під 3-5%, це кардинально змінило б ситуацію в цукровій галузі", - зазначив М.Неїлик.

Посадовець додав, що у сезоні цукроваріння 2016 року на Вінниччині працюватиме також шість цукрових заводів.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов