Яка доля вінницького снігоприбирального трамваю?

Останнім часом сніг у Вінниці йде майже кожен день, а 25 січня сніг йшов цілий день і комунальним службам довелося посилено розчищати сніг не тільки з доріг, але і з трамвайних рейок.

У Вінницькому трамвайному депо є тільки один снігоочисний трамвай СХ-2. Він був виготовлений на вагоноремонтному заводі у місті Харкові у 1953 році і прийнятий в експлуатацію 28 грудня 1953 року. До Вінниці тоді було доставлено два снігоочисних трамваї. Один з вагонів з часом списали. А трамвай, що залишився – один з найстаріших вагонів свого роду. Раніше цей вагон мав снігоочисні щітки з двох сторін для роботи на одноколійних ділянках, які були у нас на вулицях 50 років Перемоги та Фрунзе. Згодом задня щітка була демонтована, але пульти управління так і розташовані з обох сторін.

– Я цієї зими бачив один раз цей трамвай. Правда він не чистив сніг, а просто їхав, – говорить вінничанин Сергій.

Уздовж трамвайної лінії по всьому Хмельницькому Шосе видно сліди на снігу від протектора тракторних коліс. Чистять сніг з рейок не тільки трамвай, а й звичайні трактори.снігоприбиральний трамвай фото

– У трамваї може поламатися щітка чи сам трамвай. Коли він чистить сніг, то за ним завжди їде технічний трамвай Т4, щоб у разі поломки снігоприбирального трамваю, його на місці зразу відремонтувати, - говорить співробітник музею трамваю при трамвайному депо Денис Колесник.

Побачити цей трамвай за роботою можна на відео:

Цієї зими випускали снігоприбиральний трамвай пару раз, тому що було небагато снігу. У Вінниці залишився один подібний трамвай і тому його бережуть, і у нього солідний вік. В Одесі, наприклад, 11 подібних трамваїв.

– Наше завдання прибирати 40 кілометрів трамвайних колій від снігу, а як ми це зробимо, можна сказати, наші проблеми. У нас є три трактори, з яких два невеликих. Ми прибираємо сніг і трамваєм, і тракторами, – каже технічний директор КП Вінницької транспортної компанії Михайло Луценко.

Побачити цей трамвай та з ним сфотографуватися може кожен біля Музею трамваю.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать