Вінницькі аграрії готові відстоювати свої інтереси в Києві

Представники малого та середнього аграрного бізнесу Вінниччини готові приєднатися до колег з усієї України та відстоювати права фермерів на акціях протесту у Києві. Про це повідомила Голова вінницької асоціації фермерів та приватних землевласників Інна Кухарчук.

"Наскільки нам відомо, наступний тиждень у Верховній Раді України буде "аграрним". Нині силами юристів аграрних об’єднань розроблений законопроект, який подано на розгляд парламенту. В документі прописана вимога зберегти спецрежим ПДВ у редакції Податкового кодексу України, що діяв до 1 січня 2016 року. Тому аграрії з усіх регіонів країни готуються відстоювати свої права у Києві, стоятимуть до тих пір, доки не будуть враховані інтереси фермерів", - зауважила І.Кухарчук.

За її словами, сільгоспвиробники готові платити податки, однак хочуть знати куди йдуть кошти і щоб усі платники були в рівних умовах.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов