У вінницькому військкоматі обговорили питання тероборони

Під керівництвом т.в.о. військового комісара Вінницького обласного військового комісаріату підполковника Михайла Дзигаленка на пункті управління Вінницького обласного військового комісаріату 27 січня відбулися одноденні збори з посадовими особами штабу зони територіальної оборони. Про це кореспондентуУНН-Центр повідомили у групі з роботи з особовим складом та громадськістю Вінницького ОВК.

"Організація територіальної оборони області – є одним із найважливіших завдань, яке вирішують військові комісаріати області спільно з державними органами влади та іншими силовими структурами для забезпечення обороноздатності та збереження територіальної цілісності України. Для цього виділяються відповідні сили та засоби, проводяться навчання загонів територіальної оборони з реальними стрільбами, бойовою підготовкою, відпрацюванням ситуацій, які можуть виникнути в час "Ч", - зазначив М.Дзигаленко.

Під час проведення зборів відпрацьовано питання оповіщення та збору посадових осіб штабу зони територіальної оборони, проведено уточнення плану територіальної оборони та розрахунків із формування підрозділів територіальної оборони.

Посадові особи, які призначені у склад штабу зони територіальної оборони від регіональних (територіальних) органів управління, інших силових структур та воєнізованих формувань, удосконалили навики роботи на пункті управління згідно із бойовим розрахунком.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов