Американські волонтери вчитимуть вінницьких поліцейських англійської мови

Сьогодні в Головному управлінні поліції у Вінницькій області відбулась зустріч керівництва поліції з представниками Корпусу миру в Україні, в ході якої були обговорені питання співпраці. Про це УНН-Центр повідомили в прес-службі ГУ НП Вінниччини.

Менеджери Корпусу миру Іван Никифорук та Наталя Бикова розповіли про програми, в межах яких у Вінниці працюють американські волонтери. Це, зокрема, викладання англійської мови, проведення розвиваючих гуртків для молоді, розвиток місцевих громад.

Американські волонтери вчитимуть вінницьких поліцейських англійської мови

Під час зустрічі представники Корпусу миру запропонували для вінницьких правоохоронців тренінги з англійської мови. Американський волонтер Ерік Браунстайн зазначив, що йому дуже подобається жити і працювати у Вінниці, він радий співпрацювати з поліцією та давати уроки мови.

Цю ініціативу підтримало керівництво вінницької поліції.

Автор
( 0 оценок )
Актуальность
( 0 оценок )
Изложение
( 0 оценок )

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Основной принцип - «посетил - отпишись». 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

 Комментарии предназначены для общения и обсуждения , а также для выяснения интересующих вопросов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама, заявления, связанные с деятельностью компании.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать