У Вінниці помер генерал-майор міліції Павло Гуцол

У Вінниці на 58-му році життя помер екс-начальник УМВС України в Миколаївській області генерал-майор міліції Павло Гуцол. До цього він довгий час працював у міліції Вінниччини. Слідчим, заступником начальника обласного УМВС зі слідства та начальником міліції Немирівського району.

Павло Іванович народився у Ямпільському районі Вінницької області, закінчив юридичний факультет Київського університету ім. Шевченка. Трудову діяльність у міліції розпочинав у Запоріжжі.

У нього залишились дружина Віра та донька Алла, син Іван, двоє онуків. У сім'ї Павла Гуцола було троє братів. Батько за часів СРСР був головою колгоспу у с. Тростянець Ямпільського району. Так само передчасно пішов із життя.

За попередніми даними, причиною смерті став тромб, що відірвався.

0_68f3fe8fa4053848cf27f6c2af8abda9.jpeg

Як відомо, Павло Гуцол обіймав посаду начальника УМВС України в Миколаївській області з 2001 по 2005 рік. Місяцем раніше, на 63-му році життя, помер його наступник Петро Шапірко. З 2007 року Павло Гуцол працював на посаді керівника управління МВС на Південно-Західній залізниці. У 2010 році був звільнений від обов'язків начальника управління МВС України на Південно-Західній залізниці у зв'язку з виходом на пенсію. Далі – займався сімейним бізнесом.

Останнім часом мешкав у Вінниці.

Нагадуємо, 6 січня передчасно помер інший відомий генерал, що довгий час очолював МЧС Вінницької області Ігор Рихліцький, 14 січня пішов у вічність Олексій Проценко, екс-воєнком Вінницької області.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов