Вінницька мерія купуватиме автомобілі учасникам АТО

На черговій 4-ой сесії Вінницької міської ради 7 скликання депутати затвердили новий Порядок надання цільової матеріальної допомоги для придбання легкового автомобіля членам територіальної громади міста Вінниці, які є інвалідами війни – учасниками бойових дій в Афганістані, антитерористичної операції (АТО), і які перебувають на обліку для забезпечення легковим автомобілем у порядку, визначеному законодавством України, в розмірі, встановленому в міському бюджеті на відповідний рік.

Про це інформує Департамент у справах ЗМІ  та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

«В цьому році ми закладаємо кошти на придбання автомобіля для учасника АТО. Тому що до цього часу ми купували автомобілі тільки для афганців. При обговоренні різних питань з нашими воїнами АТО, які входять до координаційної ради, виникла така пропозиція, і ми тепер передбачаємо кошти на два автомобілі: один – для учасників війни в Афганістані, другий – для бійців АТО», - каже Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов