18:00
24 липня
У Томашполі 43-річна жінка нанесла ножове поранення 34-річному чоловіку, який прийшов у гості до свого знайомого, повідомили УНН-Центр у прес-службі ГУ НП у Вінницькій області.
Як з’ясувалося, ввечері чоловіка запросив у гості зять підозрюваної. Під час застілля між господаркою будинку та гостем виникла сварка. Чоловік накинувся на жінку з кулаками. Аби захиститися, вона схопила зі столу ніж та вдарила ним кривдника у живіт.
Що стало причиною конфлікту, ніхто з його учасників не пам’ятає, адже всі були під дією алкоголю.
Наразі потерпілого прооперували. Загрози його життю немає.
Слідчим відділом поліції відкрито кримінальне провадження. Жінці передбачено покарання до восьми років позбавлення волі.
Коментарі