• Вінничани здобули чотири медалі на міжнародому турнірі з греко-римської боротьби
14:26, 29 січня 2016 р.

У Кишиневі (Молдова) відбувся міжнародний турнір з греко-римської боротьби. Про це повідомляє сайт 20 хвилин.

Вихованці спортшколи «Вінниця» здобули чотири медалі. Чемпіоном став Ілля Бугаєв (вагова категорія 76 кг), срібними призерами – Ігор Бичков (63 кг) і Максим Сапун (76 кг), бронзовим – Артем Заморський (58 кг).

Інші представники МКДЮСШ «Вінниця» в цей час змагалися у м. Конотоп (Сумська область) на Всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби. Там вони виграли п’ять нагород. На першому місці – Ігор Качановецький (вагова категорія 35 кг), друге – у Дениса Губаня (вагова категорія 53 кг), третє – у Вадима Степанишина (вагова категорія 58 кг) та Іллі Борисова (вагова категорія 73 кг).