Вінницький нардеп Кудлаєнко обговорював у Києві, як зробити органи влади інноваційними

У Києві розпочав роботу Всеукраїнський форум «Е-урядування 2016» під гаслом «Як зробити органи влади інноваційними?». До обговорення запрошені заступник голови Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики і місцевого самоврядування Сергій Кудлаєнко, представники Міністерства фінансів, Міністерства економ розвитку, Державної агенції з е-урядування, Фонду Східна Європа, Фонду Відродження, експертів Центру політичних студій та аналітики, РПР та представників регіональної влади  і громадських організацій з Вінниці, Львова та Одеси. Учасники форуму, серед яких багато молоді, яка традиційно в авангарді ІТ-новацій, поділяться досвідом впровадження  сучасних технологій для ефективної взаємодії влади і громадськості. 

«Створення «Прозорих офісів», відкритість реєстрів, електронні петиції до органів влади - все це вже закріплено в законодавчих нормах і запроваджується на місцях, але нам потрібно рухатись далі! Це в першу чергу електронне врядування, нові ІТ- технології. На часі поширення досвіду Open Budget – контроль використання місцевих фінансів, Prozorro – прозорі умови тендерів для бізнесу, City Next – інтернет освіченість громади, Civil society app – спільне з владою прийняття рішень і багато інших новацій. Люди повинні навчитись користуватись усіма інструментами контролю і цивілізованого впливу на владу, як це відбувається у всіх демократичних державах світу», - пояснив Сергій Кудлаєнко. 

«Основне підґрунтя децентралізації - це робота влади для людей! Але розвиток територіальної громади залежить і від активності самої громади не тільки під час виборів чи громадських акцій, а щодня, в буденному житті! З нами діляться найсучаснішим досвідом, нам допомагають зарубіжні партнери і наше завдання його ефективно використати , адже децентралізація передбачає абсолютно нові механізми співпраці влади і громадськості», - підкреслив народний депутат на зібранні.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов