18:00
24 липня
22 січня о дев’ятій годині ранку на 482 кілометрі автодороги Стрій-Кіровоград-Знам’янка трапилась аварія.
Водій автомобіля «Альфа-Ромео» 32-річний одесит не впорався з керуванням та виїхав на зустрічну смугу. Назустріч йому рухався «ВАЗ-111730», яким керував 36-річний мешканець села Вища Крапивна Немирівського району. Внаслідок аварії пасажири автомобіля «ВАЗ» - 13-річний син водія отримав закритий перелом правого плеча, дружина - перелом верхньої щелепи. Обох постраждалих госпіталізували у центральну районну лікарню міста Гайсин.
Коментарі