На Вінниччині представлено нові стандарти онкологічної допомоги

Сьогодні в прес-центрі Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулась прес-конференція на тему : «Томотерапія – сучасний метод радіотерапії». В заході взяли участь директор Українського Центру Томотерапії Едуард Жуган та головний лікар Центру Сергій Одарченко.

«Український Центр Томотерапії - це проект державно-приватного партнерства в онкологічній галузі, який вперше реалізований в Україні. Центр має можливості виявляти та лікувати пухлини будь-якої складності, форми та локалізації на різних стадіях розвитку з мінімальним негативним впливом на організм пацієнта. Це стало можливим завдяки наявності в Центрі найсучаснішого діагностичного та лікувального обладнання, аналогів якого немає не тільки в Україні, а й в більшості розвинених країн світу,- зазначив Сергій Одарченко.

На прикладі Центру, нещодавно відкритого в м. Кіровограді, спостерігається реально працююча європейська модель розвитку медицини, яка поєднує інтереси держави та інвестора. Використання двох лінійних прискорювачів (TomoTherapy® HD та ElektaSynergy®), а також діагностичного обладнання останнього покоління є доказом початку нової ери у діагностиці та лікуванні раку в Україні. Тут представлена сучасна новітня техніка для лікування онкохворих дітей віком від 8 до 14 років.

Учасники прес-конференції повідомили також, що найближчим часом Центр планує провести науково-практичну конференцію для лікарів Вінницької області на тему: “Томотерапія – сучасний метод радіотерапії”. Мета такого заходу - ознайомлення лікарів-онкологів Вінницької області із сучасними методами променевої терапії. 

4.3602!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

11.470C!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

19.2C5C!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

26.3518!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

34.4BAE!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

43.29DA!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

51.2B92!OpenElement&FieldElemFormat=jpg

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов