• Главная
  • Вінницьких школярів запрошують потішити матусь у їхнє свято
11:07, 1 февраля 2016 г.

Вінницьких школярів запрошують потішити матусь у їхнє свято

Міністерство освіти і науки України спільно з громадською організацією «Українсько-турецький культурний центр «Сяйво» оголосили творчий конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами».

Конкурс «Малюнок, вірш, лист до мами» приурочуються до Дня матері. Він проводитиметься з 15 лютого по 15 квітня 2016 року серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Тобто вінницькі школярі, які хочуть проявити свої творчі здібності, мають написати лист, вірш чи намалювати малюнок для своєї матері та надіслати роботу на конкурс.

Роботи, написані українською мовою, та малюнки надсилаються в електронному форматі на адресу: [email protected]. Конкурсні роботи розглядатиме й оцінюватиме журі. Критеріями оцінки буде не лише грамотність викладу матеріалу, а й емоційність та свіжість думок. Переможцям буде вручено спеціальні нагороди й подарунки. Урочисте нагородження авторів найкращих робіт відбудеться в Києві.

Окрім того, що організатори прагнуть виявити та підтримати обдарованих дітей, вони також хочуть привернути увагу до знецінення родинних традицій. Ініціатори конкурсу кажуть, що наскільки шанована в суспільстві жінка-мати, настільки суспільство культурне, благополучне та щасливе.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...