• Главная
  • Реформування комунальних медіа обговорили у Вінниці
16:55, 1 февраля 2016 г.

Реформування комунальних медіа обговорили у Вінниці

Функціонування місцевих телерадіокомнаій в умовах децентралізації обговорювали на нараді – семінарі за участю представника Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України у Вінницькій області Вадима Мазурика, на яку були запрошені керівники комунальних ЗМІ Вінниччини.

Нарада відбулась 29 січня спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької облдержадміністрації.

Учасники зібрання обговорили низку актуальних питань розвитку радіопростору області через призму переформатування обласної телерадіокомпанії «ВІНТЕРА» у філію Національної телекомпанії України та запровадження єдиної FM-мережі державного радіомовлення. 

Чимало уваги було приділено проблемі функціонування місцевих ТРО в умовах децентралізації. Зокрема, директор ТРК «Подільські комунікації» І.Шевченко наголосив на необхідності розвитку громадського мовлення та перспективам утворення громадських телерадіоорганізацій на базі сьогоднішніх комунальних ЗМІ. 

Реформування комунальних медіа обговорили у Вінниці, фото-1

Представник Національної ради Вадим Мазурик звернув увагу, що впродовж 2016 року у декількох районних радіокомітетів та редакцій закінчується термін дії ліцензій, відтак, вони мають вчасно подати відповідні заяви.

Учасники наради обговорили аспекти співробітництва з оператором телекомунікацій ПАТ «Укртелеком» з огляду на зміни, які відбуваються у його функціонуванні.

Представник Національної ради відповів на запитання присутніх.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...