• Главная
  • У кого з вінничан в грудні минулого року зросла зарплата
17:00, 1 февраля 2016 г.

У кого з вінничан в грудні минулого року зросла зарплата

У грудні 2015 року середній розмір заробітної плати найманих працівників у Вінницькій області становив 4214 гривень. Кількість найманих працівників на підприємствах, в установах та організаціях області у грудні 2015 року склала 273,4 тис. осіб.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Вінницькій області.

Збільшення рівня середньої заробітної плати у грудні порівняно з листопадом 2015 року відбулося у майже в усіх видах діяльності: від 29,0% – в охороні здоров'я та наданні соціальної допомоги до 0,2% в діяльності у сфері адміністративного та допоміжного обслуговування.

Зменшення рівня середньої заробітної плати у грудні порівняно з листопадом 2015 року тільки на підприємствах фінансової та страхової діяльності на 4,8%.

Найвищий рівень середньої заробітної плати у грудні спостерігався у працівників фінансових і страхових установ та державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні, в сфері інформації та телекомунікації розмір оплати праці яких перевищив середній розмір по економіці області в 1,4 та 1,3 рази.

Серед промислових видів діяльності найвищі нарахування зафіксовано на підприємствах по виробництву основних фармацевтичних препаратів та постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, де розмір заробітної плати перевищив середній показник по області в 2,1 та 1,6 рази відповідно.

Разом з тим, найменш оплачуваними у грудні були працівники, зайняті у поштовій і кур'єрській діяльності та у тимчасовому розміщуванні й організації харчування, розмір нарахованої заробітної плати яких не перевищив відповідно 43,5% та 60,7% середнього по економіці області рівня.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...