• Главная
  • Вінницьких підприємців вчили використовувати енергозберігаючі технології
16:45, 1 февраля 2016 г.

Вінницьких підприємців вчили використовувати енергозберігаючі технології

28 січня 2016 року у Вінниці відбувся семінар для підприємців із числа переселенців на тему: «Практичні аспекти співпраці у сфері енергоефективності та ресурсозбереження підприємств із зони АТО та Криму у Вінницькій області», який проводився в рамках проекту ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області».

Про це повідомили у Вінницькій ОДА.

Даний проект реалізується в рамках програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні». Участь у семінарі взяли більше 50 чоловік: представники громадських організацій, підприємці з числа ВПО та представники підприємств, які працюють у Вінницькій області в сфері енергозбереження.

Відкрив семінар керівник проекту ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області»Валерій Нікітюк,який зазначив:

«Проект ЄС «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області» спрямований на стимулювання економічної діяльності серед переміщених осіб та у приймаючих громадах Вінницької області. В першу чергу, для цього за підтримки проекту створюються сприятливі умови для ведення підприємницької діяльності та перенесення бізнесу, забезпечується інформаційна та консультаційна підтримка переміщених осіб, а також запроваджуються фінансові стимули для ведення підприємницької діяльності та працевлаштування».

Вінницьких підприємців вчили використовувати енергозберігаючі технології, фото-1

Він також додав, що тема підвищення енергоефективності не нова. В економічно розвинених країнах вже знають та розглядають енергоефективність, економію енергоресурсів і скорочення викидів як очевидну умову конкурентоспроможності компаній і наявності доступного та чистого джерела енергозабезпечення у майбутньому. Саме це є однією із причин чому тема сьогоднішнього семінару – енергоефективність та ресурсозбереження. 

Учасники семінару обговорювали також питання, пов’язані з особливостями енергозбереження в малому бізнесі, сучасні енергозберігаючі системи освітлення, можливості отримання допомоги на реалізацію заходів з енергозбереження.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...