• Главная
  • На Вінниччині відкриють нове хірургічне відділення
10:23, 2 февраля 2016 г.

На Вінниччині відкриють нове хірургічне відділення

У 2016 році буде завершено будівництво хірургічного корпусу обласної лікарні ім. М. Пирогова. В ньому зможуть надати допомогу 240 пацієнтам. Про це кореспонденту повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Броварник.

Протягом 2015 року на території вінницької області було відновлено 40 об'єктів соціальної сфери.

"За рахунок коштів обласного бюджету було проведено капітальні ремонти у Вінницькій дитячій обласній лікарні. Відбудовано 3 об'єкти на території обласної лікарні ім. М. Пирогова. Також було змінено покрівлю бібліотеки ім. Тімірязєва", - повідомляє Броварник.

Вінниччина одна із перших виконала державне замовлення на території Луганщини.

"Досить велика робота була проведена у Луганській області. Нами було збудовано 9 військових територій. На них розміщена система траншей, окопи й спеціальні укриття для техніки", - розповідає Володимир.

Ми забезпечуємо собі енергетичну безпеку переходячи на альтернативні види палива.

"За три роки було переоснащено 270 котелень в бюджетних установах. Вдалось скоротити споживання газу на 28 %. Завдяки цьому бюджет скоротив свої видатки на 65 млн. гривень. На сьогоднішній день по території Вінниччини працюють 19 сонячних і 20 гідроелектростанцій. В планах будівництво ще 20 сонячних та відновлення 9 гідроелктростанцій. Це суттєво скоротить витрати на електроенергію", - каже чиновник.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...