• Головна
  • Депутат Вінницької облради Володимир Барцьось попрощався із «Свободою»
12:35, 2 лютого 2016 р.

Депутат Вінницької облради Володимир Барцьось попрощався із «Свободою»

Сьогодні, 2 лютого, депутат Вінницької облради від ВО «Свобода» Володимир Барцьось розповсюдив у ЗМІ звернення, в якому повідомляє про припинення членства у згаданій партії.

Своє рішення пан Барцьось мотивує так: «На сьогодні у вінницькій міській та обласній організаціях ВО “Свобода” проводиться, на мій погляд, політика подвійних стандартів та переслідування інакодумців, про що я зобов’язаний сказати вголос. Ті з ідейних членів організації, хто виступає з критичними зауваженнями або які мають свою думку, відмінну від позиції керівництва партії, стають ворогами, що я в достатній мірі відчув на собі, уже як обраний депутат Вінницької обласної ради».

Своїм, уже, певно, колишнім, однопартійцям Володимир Барцьось закидає звинувачення у «лояльності до влади», зокрема, у «партійних вказівках голосувати 27 листопада 2015 року за обрання головою Вінницької обласної ради Анатолія Олійника» (до слова, Володимир Барцьось був штатним прес-секретарем попереднього голови облради Сергія Свитка).  Крім того, за словами пана Володимира, його партійне керівництво вимагало в нього скласти депутатський мандат.

Отже, про наміри вийти з депутатського корпусу облради нині пан Барцьось нічого не каже, а із ВО «Свобода», у якій перебував із 2010 року та був її дуже активним членом, публічно прощається. До якої політсили  долучиться екс-свободівець Барцьось у майбутньому – допоки невідомо.

Депутат Вінницької облради Володимир Барцьось попрощався із «Свободою», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...