• Главная
  • На Вінниччині нарахували півтори сотні багатих пенсіонерів
14:40, 2 февраля 2016 г.

На Вінниччині нарахували півтори сотні багатих пенсіонерів

З 1 січня цього року спецпенсії українцям не призначатимуться. Проте наразі їх отримують 149 пенсіонерів Вінницької області. Про це повідомляє vn.depo.ua. 

Абсолютна більшість вінницьких пенсіонерів - майже 475 тисяч осіб - отримують цивільні пенсії, середнія сума яких становить 1,4 тис.грн. Ще двадцять тисяч осіб отримують військові пенсії, середній розмір яких - 2,5 тис. грн. А понад 14 тис пенсіонерів мають пенсію від трьох до десяти тис.грн. 

Є на Вінничичні і пенсіонери-рекордсмени по віку: 49 осіб уже відсвяткували столітній ювілей. Вони отримують всередньому по 2,24 тис грн пенсії. 

Найбільшу в області пенсію - 23 тис грн - отримує колишній прокурор високого рангу. На жаль більше інформації про "заслуженого пенсіонера" у прес-службі Пенсійного фонду України у Вінницькій області не надали. Ще 148 пенсіонерів також отримують щомісяця більше 10 тис.грн. 

Проте з 1 січня цього року в Україні припинилося призначення спецпенсій. Держслужбовцям, депутатам та їх помічникам, суддям та міністрам пенсію призначатимуть на загальних підставах, - в залежності  від їх середньомісячного заробітку та стажу роботи. Максимальний розмір пенсій, які будуть призначатися з цього року, - 10740 грн. 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...