• Главная
  • 10 хвилин на день фізичних вправ покращать вінничанам фігуру і настрій
10:15, 3 февраля 2016 г.

10 хвилин на день фізичних вправ покращать вінничанам фігуру і настрій

Для того, щоб почувати себе в тонусі, потрібно не лише правильно харчуватися та робити оздоровчі процедури в салоні краси, а й займатися ранковою зарядкою. Доведено, що фізичні вправи допомагають ефективно налаштуватись на робочий процес. Якщо у Вас немає часу чи грошей, щоб відвідувати фітнес-центри, то спортзал можна легко організувати вдома. Забезпечити ефективне схуднення до весни може ряд вправ, які Vlasno.info рекомендує всім вінничанам.

Важливо запам'ятати, що лише систематичне виконання вправ допоможе Вам схуднути, нехай це навіть буде 10 хвилин на день. Також необхідно заздалегідь розписати, які вправи будуть виконуватися протягом тижня. Виконуючи зарядку вранці, варто прокидатися трохи раніше, щоб перерва між вправами та сніданком була близько 1,5 години. Головне правило - не думати про зайві кілограми, а заряджатися позитивом в процесі підготовки до весни.

В першу чергу варто розігріти тіло, розім'яти руки, ноги і тулуб, покрокувати на місці. Можна зробити присідання, перекати, нагинання для того, щоб увійти в ритм тренування.

Вправа для грудних м'язів

В стоячому положенні нахилитися вперед, опустивши руки. Застосовуючи зусилля, по черзі потрібно схрещувати руки. У цій вправі можна використовувати гантелі. Виконувати її необхідно 15-20 разів.

Вправа для струнких ніг

Лежачи на спині, покладіть руки вздовж тіла долонями вниз, потім обидві ноги підніміть вгору перпендикулярно до тіла. Розведіть прямі ноги в різні боки якнайдалі та ненадовго зафіксуйте положення, а згодом поверніться до вихідного положення. Вправу потрібно зробити 15 разів.

Вправа для підтягнутого пресу

Не змінюючи позицію, але спина щільно притиснута до підлоги, ноги піднімаємо вгору. Опускаємо праву ногу вниз, потім повертаємо в вихідне положення, опускаємо ліву ногу, потім повертаємо наверх. На вдиху ногу опускаємо, на видиху - піднімаємо вгору. Вправу потрібно повторювати по 20 разів на кожну ногу.

Вправа для здорової спини

Переверніться на живіт, поставте руки на рівні грудей і потягніться назад настільки, наскільки зможете, спираючись на руки. Ви відчуєте, як розправляється хребет. Постарайтеся зробити 7-10 повторів.

Вправа для зміцнення м'язів сідниць

Лежачи на животі необхідно одночасно підіймати руки і ноги так, щоб відчути як скорочуються м'язи. Повторювати потрібно 15 разів. Ця вправа корисна також для спини.

Пропонуємо для доповнення переглянути відеоурок з вправами для схуднення в області ніг та сідниць.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...