• Главная
  • Через суперечку в кафе побили двох подруг, одна в лікарні
15:25, 3 февраля 2016 г.

Через суперечку в кафе побили двох подруг, одна в лікарні

Вже другий тиждень мами двох дівчат шукають справедливості. Прийшли і до редакції.

Олександра Березюк розповіла: «Живемо ми в Турбові, наші доньки працюють у Вахнівці. 24 січня приятель запросив їх до місцевого бару. Всі втрьох гарно провели час і вже поверталися назад. Коли раптом їх догнав автомобіль, чоловіки запитали, чи не страшно їм йти самим? Вони тільки посміялися. Ті не відставали, один сказав: гарно танцюєш у кафе. І раптом ударив в лице так, що окуляри поламалися. Зараз моя донька Вікторія, котрій 21 рік, перебуває в лікарні зі струсом мозку. Вона каже — ні з ким не сперечалися, нікого не ображали...»

«Ми написали заяву до міліції, пройшли судмедекспертизу, зробили знімки, щоправда, висновків ще немає. А потім почався тиск, — продовжує Лідія Довгаленко, мати другої постраждалої – 24-річної Юлії. — З автомобіля вийшли троє людей. Говорили компліменти, а потім почали бити. Жінка вхопила мою доньку за волосся, тягнула донизу, чоловік штовхав так, що вона ледве трималася на ногах. Тим часом і Віту били... Два дні в Юлі боліла шия. Ми звернулися до лікаря, зробили знімок. З'ясувалося — пошкодження хребта. В лікарні в Прилуці доньці одягли на шию шину, підозрювали навіть, що це компресійний перелом шийних хребців, відіслали у «Пироговку». На щастя, діагноз не підтвердився, але лікувати доведеться довго. Віта й досі в лікарні».

Через суперечку в кафе побили двох подруг, одна в лікарні, фото-1

«До Віти приходив чоловік, котрий був у автомобілі, — доповнює Олександра Березюк. — Ми з'ясували хто це. Приходив не сам, а з мамою і сестрою. До Віти казав: «Я ж тебе захищав, ти що, не пам'ятаєш? Така п'яна була?» Почав вимагати, щоб забрали заяву з міліції. Та вона запам'ятала, що саме цей чоловік вдарив її в обличчя. Його моя донька знає, бо його батьки живуть у Вахнівці, де вона вчителює. Тиск почався і з боку керівництва, котре зауважило, що починати кар’єру з таких випадків неприпустимо. Можна роботу втратити...»

Пізніше з'ясувалося, що конфлікт виник спочатку у кафе, у Вахнівці, на танцполі, хтось когось штовхнув, потім повибачалися і все. Дівчата пішли додому, встигли кілометрів три відійти в бік Турбова. Тим часом за ними слідом вирушили месники...

Кримінальне провадження відкрите, але, як кажуть стурбовані мами, слідчі наполягають на тому, що серед зловмисників не могло бути того чоловіка. Знайшлися свідки і з'явилося алібі, що його й справді там не було.

«Ми й зараз не можемо збагнути, чому так сталося. Якщо дівчата неадекватно себе поводили, то старші і солідніші чоловіки мали б просто зробити зауваження, а не простягати руки», — в один голос стверджують Лідія та Олександра.

А поки тривають взаємні звинувачення, слідчі проводять детальне розслідування цієї пригоди. Подробиць не розголошують.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...