• Головна
  • Вінниччину нашпигують кнопками «Швидкого виклику міліції»
09:44, 25 січня 2012 р.

Вінниччину нашпигують кнопками «Швидкого виклику міліції»

У Вінницькій області в місцях великого скупчення людей встановлюються кнопки «Швидкого виклику міліції».

Про це повідомляє управління державної служби охорони УМВС у Вінницькій області.

Дана кнопка встановлюється в місцях великого скупчення людей: супермаркети, ресторани, розважальні заклади.

Причому, в управлінні зазначають, що це може бути стандартна кнопка, вмонтована у підлогу, дно столу чи стіну, в залежності від специфіки роботи закладу. Також це може бути і звичайний на вигляд брелок, який і є цією кнопкою швидкого реагування. Якщо це великий об’єкт, наприклад, сучасний торговий центр, то даний пристрій може знаходитись у кількох людей одночасно. В залежності від того, хто став очевидцем протиправних посягань чи до кого звернулись громадяни з інформацією про дані дії, той і зможе одразу викликати наряд державної служби охорони, які в свою чергу, прибудуть на виклик до місця події в часовому діапазоні від 3 до 5 хвилин і прийме усі заходи для знешкодження порушника та подальшої його передачі у райвідділ міліції.

Загалом по Вінницькій області встановлено та діє 170 даних пристроїв, а у місті Вінниці безпосередньо обладнано 61 установу.

На установах, які обладнані даним пристроєм є інформаційні таблички, що інформують громадян про оснащеність даного закладу пристроєм швидкого виклику міліції.

В управлінні зазначають, що реалізація проекту «Кнопка швидкого виклику міліції» сприяє подальшому стабільному соціально-економічному розвитку міста, підвищенню захисту життя, здоров'я, власності громадян від протиправних посягань та ефективності контролю за об'єктами інфраструктури міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...