• Главная
  • У Вінниці комунальну спецтехніку ставлять під контроль: обладнують GPS-навігаторами
12:40, 4 февраля 2016 г.

У Вінниці комунальну спецтехніку ставлять під контроль: обладнують GPS-навігаторами

У Вінниці в тестовому режимі встановили 9 GPS-навігаторів на сміттєвози та спецтехніку зима-літо «Глобус-Жилетте». Вінницький міський голова Сергій Моргунов доручив до 1 травня обладнати всю спецтехніку КП «Вінницьке шляхове управління», GPS-навігаторами та добавити контроль використання пального.

Обладнання дозволяє бачити в он-лайн, де знаходиться техніка, які вулиці обробили, коли і скільки кілометрів проїхав автомобіль та скільки він пропрацював. Відповідно, видно витрати палива, та коли і які вулиці прибрали.

«Обладнання дасть можливість контролювати використання пального та тримати під контролем простій техніки. Це дисциплінуватиме водіїв і дасть можливість ефективніше комунальному підприємству використовувати людський ресурс та авто», - повідомив С. Моргунов.

Контроль за технікою в режимі он-ланй може здійснювати як шляхове управління, так і департамент комунального господарства. Вся інформація виводиться на монітори диспетчера.

Прилад GPS-навігатора, без контролеру палива, коштує 3300 гривень. Їх придбано за кошти КП «Вінницьке шляхове управління». Утримання обладнання в місяць обходиться 150 гривень, враховуючи використання Інтернету.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...