
12:40, 4 лютого 2016 р.
У Вінниці комунальну спецтехніку ставлять під контроль: обладнують GPS-навігаторами
У Вінниці в тестовому режимі встановили 9 GPS-навігаторів на сміттєвози та спецтехніку зима-літо «Глобус-Жилетте». Вінницький міський голова Сергій Моргунов доручив до 1 травня обладнати всю спецтехніку КП «Вінницьке шляхове управління», GPS-навігаторами та добавити контроль використання пального.
Обладнання дозволяє бачити в он-лайн, де знаходиться техніка, які вулиці обробили, коли і скільки кілометрів проїхав автомобіль та скільки він пропрацював. Відповідно, видно витрати палива, та коли і які вулиці прибрали.
«Обладнання дасть можливість контролювати використання пального та тримати під контролем простій техніки. Це дисциплінуватиме водіїв і дасть можливість ефективніше комунальному підприємству використовувати людський ресурс та авто», - повідомив С. Моргунов.
Контроль за технікою в режимі он-ланй може здійснювати як шляхове управління, так і департамент комунального господарства. Вся інформація виводиться на монітори диспетчера.
Прилад GPS-навігатора, без контролеру палива, коштує 3300 гривень. Їх придбано за кошти КП «Вінницьке шляхове управління». Утримання обладнання в місяць обходиться 150 гривень, враховуючи використання Інтернету.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:16
Вчора
18:58
24 червня
17:00
24 червня
16:48
24 червня
ТОП новини
Оголошення
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
18:41, 18 червня
13:06, Вчора
live comments feed...
Коментарі