• Главная
  • У Вінницькій області здійснюються кроки щодо підтримки активних жінок та їх участі у політичному житті суспільства
12:50, 4 февраля 2016 г.

У Вінницькій області здійснюються кроки щодо підтримки активних жінок та їх участі у політичному житті суспільства

В рамках проекту «Політика - жіноча справа», що реалізується в області Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Прогресивні жінки» за підтримки Українського Жіночого Фонду, 2 лютого 2016 року проведено засідання за круглим столом. 

Захід проведено з метою посилення участі ініціативних жіночих груп міст та районів області у політичному житті українського суспільства на місцевому рівні.

В засіданні взяли участь представники Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, обласного центру зайнятості, громадських організацій «Прогресивні жінки», ВООГО «Відкрите суспільство» та активні жінки з районів та міст області. 

Одним із важливих питань, яке стоїть сьогодні перед українським суспільством, є формування гендерної культури. Саме це питання розглядалося на засіданні за круглим столом, як першочергове. 

Учасниці заходу обговорили питання щодо необхідності розробки та проведення в області навчальних тренінгів з гендерних питань, здійснення гендерного аналізу програм та проектів, створення сприятливих умов для паритетної участі жінок і чоловіків у прийнятті суспільно важливих рішень. 

Відзначено, що велику роль у досягненні позитивних результатів відіграє взаємодія органів виконавчої влади та громадського сектору.

Захід пройшов в атмосфері позитиву та толерантності, надано конструктивні пропозиції щодо подальшої роботи у напрямку забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Объявления
live comments feed...