• Главная
  • Новий посол Молдови в Україні приїхав знайомитися з вінницьким керівництвом
14:05, 4 февраля 2016 г.

Новий посол Молдови в Україні приїхав знайомитися з вінницьким керівництвом

Сьогодні, 4 лютого у Вінниці відбулася зустріч нового посла Республіки Молдова в Україні Руслана Болбочана з обласним керівництвом Вінниччини. Мета візиту дипломата - налагодження співпраці між Вінницькою областю та прикордонними районами Молдови.  

Посол Республіки Молдова в Україні Руслан Болбочан тільки в грудні минулого року приступив до виконання своїх обов’язків. Вінниччина - в числі перших регіонів, куди посол вирушив з робочим візитом. Дипломат зустрівся з головою Вінницької облдержадміністрації Валерієм Коровієм та головою Вінницької облради Анатолієм Олійником для того, щоб обговорити питання майбутньої співпраці.

Ми прагнемо встановити більш тісні економічні зв’язки та більш тісне прикордонне співробітництво, - звернувся В.Коровій до молдовського посла.

- Дякую за запрошення. Я буду радий обговорити низку конкретних проектів, - відповів Р.Болбочан.

В свою чергу А.Олійник додав, що Вінниччина зацікавлена в будівництві мосту через Дністер між містом Ямполем та містом Сороки в Молдові. Він зауважив, що цей міст стане для області вікном у Європу.

Ці та інші питання Р.Болбочан також обговорюватиме з представниками Єврорегіону "Дністер" на чолі з Сергієм Татусяком, зустріч з якими посол запланував під час візиту до Вінниці.  

Новий посол Молдови в Україні приїхав знайомитися з вінницьким керівництвом, фото-1
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...