• Главная
  • lifecell надав абонентам безкоштовний інтернет в Туреччині
16:48, 4 февраля 2016 г.

lifecell надав абонентам безкоштовний інтернет в Туреччині

Оператор мобільного зв’язку lifecell оголошує про надання унікальної пропозиції для своїх абонентів у роумінгу в Туреччині – новий пакет послуг «Безкоштовний інтернет в Туреччині». Абоненти нової лінійки тарифних планів lifecell тепер щоденно можуть отримувати 100 МБ безкоштовного мобільного інтернету для використання в Туреччині в мережі оператора Turkcell.

Як свідчать результати споживання послуг звязку в роумінгу, абоненти дедалі охочіше користуються мобільним інтернетом, на відміну від голосових послуг чи SMS. Тому користувачі нової лінійки тарифних планів lifecell отримали від оператора денний пакет безкоштовного мобільного інтернету в Туреччині, яка традиційно є однією з найбільш відвідуваних українськими туристами країн.

Абоненти lifecell, що обслуговуються на таких тарифних планих, як «3G+ Смартфон», «3G+ Смартфон Ultra», «Смартфон+», «3G+ Шалений день», «3G+ Шалений день Ultra» і «Шалений день+», можуть без додаткової плати та активації використовувати 100 МБ мобільного інтернету в Туреччині в мережі оператора Turkcell (TR TCELL). Їхня вартість уже включена у розмір денного або 30-денного платежу відповідно до тарифного плану абонента.

Для використання пакету послуг «Безкоштовний інтернет в Туреччині» достатньо памятати два простих правила: телефон абонента необхідно зареєструвати у роумінгу в мережі мобільного оператора Turkcell (TR TCELL) у ручному режимі, а також денний або 30-денний платіж згідно з тарифним планом на поточний момент має бути оплачений. Нарахування безкоштовних 100 МБ інтернету в Туреччині у разі виконання цих умов здійснюється автоматично кожного дня.

Більш детальну інформацію про послугу можна дізнатися на офіційному сайті оператора

http://www.lifecell.com.ua/uk/mobilnij-zvyazok/roaming/offer-214/

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...