• Главная
  • У Вінниці обговорять питання розвитку кіно
12:25, 5 февраля 2016 г.

У Вінниці обговорять питання розвитку кіно

Сьогодні у Вінниці розпочався круглий стіл, присвячений проблемам та можливостям розвитку українського кіно на теренах Вінниччини, передає кореспондент УНН-Центр.

Під час зібрання митці та спеціалісти, які можуть оцінити стан справ у сфері Українського та Вінницького кінематографу, підготують рекомендації та розроблять план дій стосовно подальшого розвитку та популяризації кіно в місті та області.

"4 січня 2016 року розпорядженням голови Вінницької обласної ради була створена робоча група з перевірки фінансово-господарської діяльності Обласного комунального підприємства "Вінницякіно", до якої увійшли депутати постійних комісій та начальник Управління культури і мистецтв ОДА. 26 січня відбувся виїзд членів групи на місцезнаходження підприємства. Члени групи однозначно висловлюються про те, що дане комунальне підприємство далі не може так існувати, отримуючи з обласного бюджету 1,8 мільйонів гривень на рік, не випускаючи і не пропагуючи українське кіно", – розповіла член робочої групи, депутат обласної Ради Людмила Станіславенко.

Серед запрошених – Олена Мортко, режисер телебачення, магістр кіно і телемистецтва, та Олександр Шемет – головний редактор програм "Вінниціанського фестивалю". Також присутні інші знавці кіномистецтва та історії Вінниці.

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...