• Главная
  • У Вiнницi обговорили нагальнi питання декларацiйної кампанiї
15:55, 5 февраля 2016 г.

У Вiнницi обговорили нагальнi питання декларацiйної кампанiї

Працiвники органiв ДФС у Вiнницькiй областi на семiнар-нарадi 5 лютого п.р. спiлкувалися про першi результати декларування доходiв громадянами областi, звiтування спрощенцiв, актуальнi питання адмiнiстрування мiсцевих податкiв i зборiв, єдиного соцiального внеску та вiйськового збору.

У Вiнницi обговорили нагальнi питання декларацiйної кампанiї, фото-1

Перший заступник начальника ГУ ДФС у областi Руслан Осмоловський поставив перед працiвниками податкових iнспекцiй першочергове завдання – проведення масштабної роз’яснювальної роботи щодо новацiй податкового законодавства з платниками податкiв, особливо приватними пiдприємцями, самозайнятими особами, що не мають бухгалтерсько-економiчних працiвникiв. «Ми маємо велике сподiвання, що роз’яснювальна робота з працедавцями стосовно зниження ставки єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування до 22 вiдс. стимулюватиме виведення заробiтних плат з тiнi та збiльшить надходження ЄСВ до бюджету за рахунок збiльшення розмiру заробiтної плати найманим працiвникам. Адже вже в цьому мiсяцi ми отримаємо першi звiти по ЄСВ за новими ставками», - наголосив посадовець.

Крiм того, пiднiмалося також питання органiзацiї комфортних умов для громадян, що декларують доходи, отриманi в минулому роцi. Зокрема, в областi буде проведено iнспектування якостi обслуговування громадян в Центрах обслуговування платникiв в перiод декларацiйної кампанiї

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...