• Главная
  • «Зорі над Бугом» знову не засяють
16:30, 5 февраля 2016 г.

«Зорі над Бугом» знову не засяють

Багато років найпрестижнішим міжнародним змаганням у Вінниці був турнір зі спортивної акробатики «Зорі на Бугом». Вінницька акробатична школа – одна з провідних не лише в Україні, а й в світі. Тому до нас залюбки приїздили найкращі акробати з Росії, країн СНД, Східної та Західної Європи та навіть інших континентів. В міжнародному календарі турнір «Зорі на Бугом» був одним з перших стартів у новому сезоні і слугував гарною підготовкою до чемпіонатів Європи та світу.

В 2014 році «Зорі на Бугом» скасували через події на Майдані, наступного року – через активні бойові дії на Сході країни. В цьому році турнір планували поновити, але він все ж не відбудеться. Рішення ухвалили після спілкування з представниками іноземних збірних.  

– В Україні триває АТО. Як, виявилося, іноземці цього бояться набагато більше, ніж терактів у власних країнах. Вони не зважають на те, що Вінниця далеко від зони бойових дій, – сказав директор Вінницької спортшколи зі складно-координаційних видів спорту, головний тренер збірної України зі спортивної акробатики Леонід Голяк.

Пан Голяк запевнив, що турнір «Зорі на Бугом» у Вінниці проведуть вже в 2017 році. Навіть, якщо свою участь підтвердять лише п’ять-шість збірних країн.  

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
0,0
Оцените первым
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Объявления
live comments feed...